motoger MOTOGER facebook motoger

Opel Vectra B na części ŚREM

Auto na części Opel Vectra B 1995-1999, Kombi, 2.0 DTI Manual (101 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Vectra wersja B

rok: 1995-1999
silnik: 2.0 DTI Manual (101 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
SPRZEDAŻ TYLKO CZĘŚCI UŻYWANYCH Z TEGO SAMOCHODU (nie sprzedajemy całego auta)

Sprzedam części do Opla Vectry

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i cenę części!
EKO PARTNER ŚREM
tel. 602 309 653
tel. 61 88 55 300

Możliwość wysyłki części.

Zapraszamy również po odbiór osobisty zamówionych części:
ul. 750-lecia 7 ,63-100 Śrem

Wystawiamy Faktury VAT
Udzielamy gwarancji rozruchowej na części używane.

Możemy wysłać zdjęcia części na e-mail.

Skup samochodów do kasacji (złomowanie aut, szrot) w Śremie tel. 602 309 653

Samochód z przeznaczeniem na rozbiórkę na części. Zadzwoń i zamów potrzebną część do swojego samochodu.

Zapraszamy

Podobne auta na części Opel Vectra wersja B:


Opel Vectra wersja B na części
Niesamowite jest to miejsce, bo znajdziesz tutaj wszystkie części używane do Opel Vectra wersja B. Jak wiadomo części do nowych samochodów są bardzo drogie zarówno części oryginalne jak i zamienne, dlatego na tej stronie możesz kupić części używane. Dostawca części samochodowych używanych PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zajmuje się sprzedażą części do samochodów w mieście ŚREM. W niniejszym miejscu oferuje Opel Vectra wersja B gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Takie autko ma tutaj części używane wystawione na sprzedaż. Tylko MOTOGER zaoferuje najlepsze części używane do Opel Vectra wersja B. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii Opel Vectra to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI jest najbardziej cenionym na rynku sprzedawcą, dba o kontakt z klientem i oferuje mnóstwo części .
Jak kupić części do Opel Vectra?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Opel Vectra to skontaktuj się ze sprzedawcą poprzez dane kontaktowe dostępne na górze strony. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Wpisz części, które pragniesz otrzymać, a wtedy sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Winter necie na MOTOGER.pl Kupisz wiele części Opel Vectra lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Zatem jest to Opel Vectra wersja B 1995-1999, Kombi, 2.0 DTI Manual (101 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Zadzwoń do nas na infolinię 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Opel Vectra wersja B. Nie możesz znaleźć części do innych modeli? Skorzystaj ze strony motoger.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. MOTOGER.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl