motoger MOTOGER facebook motoger

Citroen C15 D C15D na części ŚREM

Auto na części Citroen C15 D C15D, bus, 1.9

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Citroen C15 D wersja C15D

rok: -
silnik: 1.9
nadwozie: bus
kolor: Biały
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
602 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
SPRZEDAŻ TYLKO CZĘŚCI UŻYWANYCH Z TEGO SAMOCHODU (nie sprzedajemy całego auta)

Sprzedam części do Citroen C15

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i cenę części!
EKO PARTNER ŚREM
tel. 602 309 653
tel. 61 88 55 300

Możliwość wysyłki części.

Zapraszamy również po odbiór osobisty zamówionych części:
ul. 750-lecia 7 ,63-100 Śrem

Wystawiamy Faktury VAT
Udzielamy gwarancji rozruchowej na części używane.

Możemy wysłać zdjęcia części na e-mail.

Skup samochodów do kasacji (złomowanie aut, szrot) w Śremie tel. 602 309 653

Samochód z przeznaczeniem na rozbiórkę na części. Zadzwoń i zamów potrzebną część do swojego samochodu.

Zapraszamy

Podobne auta na części Citroen C15 D wersja C15D:


Citroen C15 D wersja C15D na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Citroen C15 D wersja C15D. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Ten wyjątkowy sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości ŚREM. Na tej stronie przedstawia samochód marki Citroen C15 D wersja C15D na części używane. To Auto z wzorkami w kwiaty dzisiaj na 100% jest do sprzedania na części używane W serwisie ogłoszeniowym części używanych MOTOGER kupisz części do Citroen C15 D wersja C15D. Gdy będziesz szukał części karoserii Citroen C15 D to będą mówić o tobie w programie top gear. Ulubione sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Citroen C15 D?
Gdy tylko potrzeba Ci używanych części do Citroen C15 D zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Mnóstwo części używanych MOTOGER.pl do Citroen C15 D lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Dlatego prezentujemy to Auto Citroen C15 D wersja C15D, bus, 1.9 w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czyżbyś chciał uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Citroen C15 D wersja C15D. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Skorzystaj ze strony motoger.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. MOTOGER.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl