Blog / Co nowego?

Nowe powiadomienia e-mail, SMS, online, WEB PUSH, iPhone i Android

Powiadomienia wewnętrzne

W styczniu 2018 uruchomiliśmy nowe powiadomienia wewnątrz motoger.pl, wzorowane na powiadomieniach znanych z serwisu Facebook. Wiemy, że jest to funkcja, na którą czekało wielu sprzedawców części.

Podgląd na powiadomienia:

Powiadomienia WEB PUSH

Dodaliśmy również powiadomienia WEB PUSH, czyli powiadomienia, które wyskakują nawet wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani w serwisie, ale mamy włączony komputer. Dzięki temu jeszcze szybciej sprzedawca może odpowiedzieć na wysłane wiadomości od klientów lub zrealizować zamówienie. System powiadomień działa w ułamku sekundy :)   Warto sprawdzić!

Oprócz tego usprawniliśmy działanie powiadomień SMS i e-mail.

Powiadomienia e-mail

Powiadomienia o nowych zapytaniach są wysyłane 1 raz dziennie i przedstawiają tylko kilka zapytań, a pozostałe są dostępne po wejściu do serwisu. Wystarczy kliknąć w link w wiadomości e-mail, aby zobaczyć wszystkie nowe zapytania. Dodatkowo można wyłączyć powiadomienia o zapytaniach w panelu ustawień lub kliknięciu w link wiadomości e-mail.

Pozostałe wiadomości e-mail poprawiliśmy pod kątem czytelności oraz treści, aby była jeszcze bardziej zrozumiała.

Powiadomienia SMS

Zmniejszyliśmy ilość wysyłanych SMS ograniczając je do wiadomości informujących o zamówieniach, które są niewątpliwie bardzo istotne.

Powiadomienia w aplikacji na telefonie

Wkrótce uruchomimy aplikację mobilną. Powiadomienia w telefonie aplikacji iPhone i Android będą działać automatycznie, a to oznacza, że każdy sprzedawca korzystający z aplikacji mobilnej nie będzie już otrzymywał powiadomień SMS na swój telefon, aby nie dublować tych samych komunikatów.