Volvo V40 na części Pruchna

Auto na części Volvo V40 2000, kombi 5-dw., 2.0 Manual (200 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volvo V40

rok: 2000
silnik: 2.0 Manual (200 KM)
nadwozie: kombi 5-dw.
kolor: Srebrny
kod lakieru: -
przebieg: 1800000

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
VOLVO V40 2.0 T4 SILNIK I SKRZYNIA STAN BARDZO DOBRY

Podobne auta na części Volvo V40:


Volvo V40 na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Volvo V40. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Oferent części używanych Bascar Bogusława Kabiesz oferuje części do pojazdów w miejscowości Pruchna. W tym miejscu prezentuje pojazd Volvo V40 w całości na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Volvo V40. Naprawdę trzeba Twojej firmie części karoserii Volvo V40 to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Znany wszystkim oferent Bascar Bogusława Kabiesz ma na swoim koncie obsługę bardzo bardzo wielu klientów wysokim standardzie obsługi i sprzedaje mnóstwo części używanych.
Jak kupić części do Volvo V40?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Volvo V40 zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Czy już wiesz, które klamoty chcesz pozyskać do swojego auta? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Możesz tutaj na MOTOGER.pl znaleźć sporo części do Volvo V40 lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 2000.0 i wlano do silnika pb. Producent wyprodukował to auto w nadwoziu kombi. Także jak wiadomo będzie to Volvo V40 2000, kombi 5-dw., 2.0 Manual (200 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Aha zapomniałem o jednym, że tutaj jest bardzo tanio i są części do Volvo V40. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Skorzystaj ze strony motoger.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. MOTOGER.pl najlepsze miejsce z częściami używanymi do samochodów.


więcej szczegółów (niewymagane):