motoger MOTOGER facebook motoger

Volkswagen Polo IV na części pruchna

Auto na części Volkswagen Polo IV 2001-2005, Hatchback 3-dw., 1.4 TDI Manual (75 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Polo wersja IV

rok: 2001-2005
silnik: 1.4 TDI Manual (75 KM)
nadwozie: Hatchback 3-dw.
kolor: Szary
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ
spółdzielcza 8
43-523 pruchna

BOGUSŁAWA KABIESZ
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
samochód na części

Lista części z tego pojazdu:

Alternator

100 zł Zawiera VAT

Cewka zapłonowa

50 zł Zawiera VAT

Skrzynia biegów

500 zł Zawiera VAT

Silnik

900 zł Zawiera VAT

Rozrusznik

110 zł Zawiera VAT

Przepływomierz

50 zł Zawiera VAT

Pompa wspomagania

250 zł Zawiera VAT

Podobne auta na części Volkswagen Polo wersja IV:


Volkswagen Polo wersja IV na części
Na tutejszym serwisie internetowym znajdują się części używane do samochodu Volkswagen Polo wersja IV. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Sprzedawca części używanych BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ sprzeda każdemu do samochodu części w miejscowości pruchna. Tutaj oferuje samochód Volkswagen Polo wersja IV auto na części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Volkswagen Polo wersja IV. Kiedy brakuje Ci czegoś do szczęścia znajdź karoserie do Volkswagen Polo to znalazłeś się w najlepszym miejscu w internecie. Oferent BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ charakteryzuje się bardzo wysoką jakością obsługi klienta i szerokim asortymentem części.
Jak kupić części do Volkswagen Polo?
Gdy chcesz kupić różnorakie części do Volkswagen Polo zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz już, jakie części potrzebujesz? Uzupełnij powyższe pola formularza podając nazwę części aby sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ pruchna zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. Tylko MOTOGER.pl to tu Kupisz mnóstwo używanych części do Volkswagen Polo i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. A więc mamy przyjemność prezentować to Auto Volkswagen Polo wersja IV 2001-2005, Hatchback 3-dw., 1.4 TDI Manual (75 KM) w pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 i w soboty w godz. 08:00-12:00. Koszt 4,92 PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Aha i jeszcze jedno, tutaj znajdziesz tanio części Volkswagen Polo wersja IV. Czy tutaj mają być do innego rocznika i modelu? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl internetowa giełda części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2023. MOTOGER.pl