motoger MOTOGER facebook motoger

Volkswagen Passat B6 na części Mysłowice

Auto na części Volkswagen Passat B6 2005-2010, Kombi 5-dw., 1.8 TSI Automat (160 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B6

rok: 2005-2010
silnik: 1.8 TSI Automat (160 KM)
nadwozie: Kombi 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

GLOBAL Krzysztof Sikorski
ul. Bernarda Świerczyny 66a
41-400 Mysłowice
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
Sterownik Komputera Silnika Pasat B6 06J907309B

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B6:


Volkswagen Passat wersja B6 na części
Na tutejszym serwisie internetowym znajdują się części używane do samochodu Volkswagen Passat wersja B6. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Dostawca części samochodowych używanych GLOBAL Krzysztof Sikorski sprzeda każdemu do samochodu części w miejscowości Mysłowice. Tu pokazuje ofertę samochodu Volkswagen Passat wersja B6 calutki gotowy na części. Na tej stronie ten samochodzik jest do sprzedaży na części Na witrynie MOTOGER uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Volkswagen Passat wersja B6. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Volkswagen Passat to będą mówić o tobie w programie top gear. Sprawdzony sprzedawca GLOBAL Krzysztof Sikorski zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Volkswagen Passat to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Uzupełnij powyższe pola formularza podając nazwę części aby sprzedawca GLOBAL Krzysztof Sikorski Mysłowice zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. W serwisie MOTOGER.pl zdobędziesz wiele części do Volkswagen Passat lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Dlatego prezentujemy to Auto Volkswagen Passat wersja B6 2005-2010, Kombi 5-dw., 1.8 TSI Automat (160 KM) w Mysłowice.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Dzwoniąc na infolinię 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Volkswagen Passat wersja B6. Czy tutaj mają być do innego rocznika i modelu? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl