motoger MOTOGER facebook motoger

Volkswagen Golf III na części pruchna

Auto na części Volkswagen Golf III 1991-1998, Kombi, 1.9 TDI Manual (90 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja III

rok: 1991-1998
silnik: 1.9 TDI Manual (90 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: Zielony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ
spółdzielcza 8
43-523 pruchna

BOGUSŁAWA KABIESZ
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
samochód na czesci

Lista części z tego pojazdu:

Alternator

70 zł Zawiera VAT

Zderzak tylny

150 zł Zawiera VAT

Zderzak przedni

200 zł Zawiera VAT

Zbiornik paliwa

150 zł Zawiera VAT

Stacyjka

70 zł Zawiera VAT

Atrapa chłodnicy

100 zł Zawiera VAT

Kierownica

50 zł Zawiera VAT

Lusterko lewe

50 zł Zawiera VAT

Lusterko prawe

50 zł Zawiera VAT

Licznik

80 zł Zawiera VAT

Przepływomierz

50 zł Zawiera VAT

Maska

150 zł Zawiera VAT

Pompa wspomagania

100 zł Zawiera VAT

Silnik

1200 zł Zawiera VAT

Skrzynia biegów

400 zł Zawiera VAT

Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja III:


Volkswagen Golf wersja III na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do Volkswagen Golf wersja III. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Wystawca części używanych BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości pruchna. Tutaj oferuje samochód Volkswagen Golf wersja III dostępny na części używane. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Volkswagen Golf wersja III. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Volkswagen Golf to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Ulubione sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ jest najbardziej cenionym na rynku sprzedawcą, dba o kontakt z klientem i oferuje mnóstwo części .
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Volkswagen Golf to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ pruchna postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Na stronie ogłoszeń Motoryzacyjnych MOTOGER.pl uzyskasz różne części Volkswagen Golf lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Zatem przedstawiamy to Volkswagen Golf wersja III 1991-1998, Kombi, 1.9 TDI Manual (90 KM) w pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 i w soboty w godz. 08:00-12:00. Koszt 4,92 PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Wybierz nas i telefonuj na 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Volkswagen Golf wersja III. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl serwis z darmowymi ogłoszeniami części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2023. MOTOGER.pl