motoger MOTOGER facebook motoger

Opel Corsa B na części ŚREM

Auto na części Opel Corsa B 1993-2000, Hatchback 3-dw., 1.7 D Manual (60 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Corsa wersja B

rok: 1993-2000
silnik: 1.7 D Manual (60 KM)
nadwozie: Hatchback 3-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
602 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
Samocho na chodzie....pali jeździ...

Podobne auta na części Opel Corsa wersja B:


Opel Corsa wersja B na części
Najprawdopodobniej największa baza części używanych do Opel Corsa wersja B. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Sprzedający części używane PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI oferuje części do pojazdów w miejscowości ŚREM. W tym miejscu prezentuje pojazd Opel Corsa wersja B gotowy na sprzedaż pojedynczych części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Serwis Motoryzacyjny Moto ma w swojej bazie mnóstwo tanich części do Opel Corsa wersja B. Kiedy brakuje Ci czegoś do szczęścia znajdź karoserie do Opel Corsa to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Sprzedający PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Opel Corsa?
Gdy chcesz kupić różnorakie części do Opel Corsa to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Winter necie na MOTOGER.pl Kupisz wiele części Opel Corsa lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Mamy przyjemność pokazać tu Opel Corsa wersja B 1993-2000, Hatchback 3-dw., 1.7 D Manual (60 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Wybierz nas i telefonuj na 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Opel Corsa wersja B. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl