motoger MOTOGER facebook motoger

Opel Corsa B na części ŚREM

Auto na części Opel Corsa B 1993-2000, Hatchback 3-dw., 1.2i Manual (45 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Corsa wersja B

rok: 1993-2000
silnik: 1.2i Manual (45 KM)
nadwozie: Hatchback 3-dw.
kolor: Niebieski
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
602 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
SPRZEDAŻ TYLKO CZĘŚCI UŻYWANYCH Z TEGO SAMOCHODU (nie sprzedajemy całego auta)

Sprzedam części do Opla Corsy

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i cenę części!
EKO PARTNER ŚREM
tel. 602 309 653
tel. 61 88 55 300

Możliwość wysyłki części.

Zapraszamy również po odbiór osobisty zamówionych części:
ul. 750-lecia 7 ,63-100 Śrem

Wystawiamy Faktury VAT
Udzielamy gwarancji rozruchowej na części używane.

Możemy wysłać zdjęcia części na e-mail.

Skup samochodów do kasacji (złomowanie aut, szrot) w Śremie tel. 602 309 653

Samochód z przeznaczeniem do rozbiórki na części. Zadzwoń i zamów potrzebną część do swojego samochodu.

Zapraszamy

Podobne auta na części Opel Corsa wersja B:


Opel Corsa wersja B na części
Na niniejszym portalu znajdują się części używane do Opel Corsa wersja B. Większość mechaników się zgodzi, że jeśli nie ma potrzeby kupowania nowej części do samochodu to warto poszukać oryginalnych części używanych. Wystawca części używanych PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zawiaduje sprzedażą fragmentów pojazdu w ŚREM. W tym miejscu ma dostępny pojazd Opel Corsa wersja B calutki gotowy na części. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Tylko MOTOGER zaoferuje najlepsze części używane do Opel Corsa wersja B. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Opel Corsa to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Opel Corsa?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Opel Corsa to oznacza, że właśnie teraz znalazłeś odpowiedniego sprzedawcę, zadzwoń do niego. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Dodaj części, które bardzo chcesz uzyskać, a wówczas sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. W serwisie MOTOGER.pl zdobędziesz wiele części do Opel Corsa lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Mamy przyjemność pokazać tu Opel Corsa wersja B 1993-2000, Hatchback 3-dw., 1.2i Manual (45 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Dzwoń na infolinię 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Opel Corsa wersja B. Nie wiesz jak zabrać się za poszukanie części do innych roczników? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl