motoger MOTOGER facebook motoger

Opel Astra G na części Mysłowice

Auto na części Opel Astra G 2001, kombi, 1.7 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Astra wersja G

rok: 2001
silnik: 1.7 Diesel Manual
nadwozie: kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

GLOBAL Krzysztof Sikorski
ul. Bernarda Świerczyny 66a
41-400 Mysłowice
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl


Podobne auta na części Opel Astra wersja G:


Opel Astra wersja G na części
Na niniejszym portalu znajdują się części używane do Opel Astra wersja G. Powszechnie znany jest fakt, że części do samochodów są cholernie drogie niezależnie czy oryginalne lub zamienne, ale tutaj można zdobyć w super cenie części używane. Znany wszystkim sprzedawca części GLOBAL Krzysztof Sikorski sprzedaje części do samochodów w miejscowości Mysłowice. Tutaj ma dostępny samochód Opel Astra wersja G na części używane. Takie autko ma tutaj części używane wystawione na sprzedaż. Tylko MOTOGER zaoferuje najlepsze części używane do Opel Astra wersja G. Czy potrzebna Ci cześciowo karoseria Opel Astra to znalazłeś się w najlepszym miejscu w internecie. Sprzedający GLOBAL Krzysztof Sikorski oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Opel Astra?
Gdy chcesz kupić różnorakie części do Opel Astra to najlepiej zadzwonić do sprzedawcy, którego dane telefoniczne są dostępne u góry tej witryny. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca GLOBAL Krzysztof Sikorski Mysłowice Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Mnóstwo części używanych MOTOGER.pl do Opel Astra lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 2.0 i wlano do silnika on. Kasta w tym samochodzie to kombi. A więc mamy przyjemność prezentować to Auto Opel Astra wersja G 2001, kombi, 1.7 Diesel Manual w Mysłowice.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Dzwoń na infolinię 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do Opel Astra wersja G. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl