motoger MOTOGER facebook motoger

Opel Astra F FL na części ŚREM

Auto na części Opel Astra F FL 1994-2002, Hatchback 5-dw., 1.6 Manual (71 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Astra wersja F FL

rok: 1994-2002
silnik: 1.6 Manual (71 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
602 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
SPRZEDAJEMY CZĘŚCI UŻYWANE Z TEGO SAMOCHODU (nie sprzedajemy całego auta)

OPEL ASTRA 1.6 - SAMOCHÓD PRZEZNACZONA NA CZĘŚCI

Szukasz silnik, skrzynia biegów itd.... - ZADZWOŃ

Szukasz części używane do tego auta - zadzwoń i zamów.

EKO PARTNER ŚREM
tel. 602 309 653
tel. 61 88 55 300

Możliwość wysyłki części.

Zapraszamy również po odbiór osobisty zamówionych części:
ul. 750-lecia 7 ,63-100 Śrem

Wystawiamy Faktury VAT
Udzielamy gwarancji rozruchowej na części używane.

Możemy wysłać zdjęcia części na e-mail.

Skup samochodów do kasacji (złomowanie aut, szrot) w Śremie tel. 602 309 653

Samochód z przeznaczeniem na rozbiórkę na części. Zadzwoń i zamów potrzebną część do swojego samochodu.

Używane części samochodowe w Śremie.

Zapraszamy

Podobne auta na części Opel Astra wersja F FL:


Opel Astra wersja F FL na części
Najprawdopodobniej największa baza części używanych do Opel Astra wersja F FL. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Ten wyjątkowy sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI oferuje części do pojazdów w miejscowości ŚREM. W tym momencie sprzeda Ci Opel Astra wersja F FL dostępny na części używane. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Dzięki serwisowi MOTOGER znajdziesz tu części do twojego Opel Astra wersja F FL. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Opel Astra jesteś właśnie tam gdzie miałeś być. Sprzedający PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Opel Astra?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Opel Astra zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Na stronie ogłoszeń Motoryzacyjnych MOTOGER.pl uzyskasz różne części Opel Astra lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Dlatego przedstawiamy tutaj Opel Astra wersja F FL 1994-2002, Hatchback 5-dw., 1.6 Manual (71 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Opel Astra wersja F FL. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl serwis z darmowymi ogłoszeniami części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl