motoger MOTOGER facebook motoger

Nissan Serena C23 na części ŚREM

Auto na części Nissan Serena C23 1992-1994, Minivan, 2.3 D Automat (75 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Nissan Serena wersja C23

rok: 1992-1994
silnik: 2.3 D Automat (75 KM)
nadwozie: Minivan
kolor: Niebieski
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
602 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl


Podobne auta na części Nissan Serena wersja C23:


Nissan Serena wersja C23 na części
Na tutejszym serwisie internetowym znajdują się części używane do samochodu Nissan Serena wersja C23. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Sprzedawca części używanych PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości ŚREM. Tu pokazuje ofertę samochodu Nissan Serena wersja C23 auto na części. To Auto z wzorkami w kwiaty dzisiaj na 100% jest do sprzedania na części używane Dzięki wspaniałej stronie internetowej moto możesz kupić tanio części Nissan Serena wersja C23. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Nissan Serena to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Znany wszystkim oferent PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Nissan Serena?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Nissan Serena to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Wiesz już, jakie części potrzebujesz? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Tylko MOTOGER.pl to tu Kupisz mnóstwo używanych części do Nissan Serena lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Zatem jest to Nissan Serena wersja C23 1992-1994, Minivan, 2.3 D Automat (75 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Dzwoniąc na infolinię 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Aha i jeszcze jedno, tutaj znajdziesz tanio części Nissan Serena wersja C23. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Skorzystaj ze strony motoger.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. MOTOGER.pl internetowa giełda części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl