motoger MOTOGER facebook motoger

Honda CR-V III na części Wschowa

Auto na części Honda CR-V III 2006-2010, Crossover, 2.0 Manual 4WD (150 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Honda CR-V wersja III

rok: 2006-2010
silnik: 2.0 Manual 4WD (150 KM)
nadwozie: Crossover
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Glass-pol Dutka&Tkacz sp.j.
Hetmanice 3A
67-400 Wschowa

Łukasz Tkacz
695 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl


Lista części z tego pojazdu:

Szyba avensis II

150 zł Zawiera VAT

Podobne auta na części Honda CR-V wersja III:


Honda CR-V wersja III na części
Znajomi z Twojej okolicy już dawno odkryli ten serwis z częściami używanymi do Honda CR-V wersja III. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Wystawca części używanych Glass-pol Dutka&Tkacz sp.j. zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości Wschowa. Tutaj ma dostępny samochód Honda CR-V wersja III calutki gotowy na części. Te cacko wystawił sprzedawca na pojedyncze części do wykorzystania dalej. Dzięki serwisowi MOTOGER znajdziesz tu części do twojego Honda CR-V wersja III. Jeśli potrzebujesz części karoserii Honda CR-V to wpadłeś jak śliwka w kompot. Znana Firma Glass-pol Dutka&Tkacz sp.j. daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Honda CR-V?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Honda CR-V to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca Glass-pol Dutka&Tkacz sp.j. Wschowa Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. W serwisie MOTOGER.pl zdobędziesz wiele części do Honda CR-V lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. A więc jest to Honda CR-V wersja III 2006-2010, Crossover, 2.0 Manual 4WD (150 KM) w Wschowa.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Wybierz nas i telefonuj na 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Honda CR-V wersja III. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2022. MOTOGER.pl