motoger MOTOGER facebook motoger

Ford Puma SX na części Pruchna

Auto na części Ford Puma SX 1998, coupe 3-dw., 1.7 Manual (125 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Puma wersja SX

rok: 1998
silnik: 1.7 Manual (125 KM)
nadwozie: coupe 3-dw.
kolor: Czerwony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
na części,silnik skrzynia ok

Podobne auta na części Ford Puma wersja SX:


Ford Puma wersja SX na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Ford Puma wersja SX. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Sprzedawca części używanych Bascar Bogusława Kabiesz sprzedaje części do samochodów w miejscowości Pruchna. W tym miejscu prezentuje pojazd Ford Puma wersja SX dostępny na części używane. Ptaki ćwierkają po mieście i mówią że to Auto jest na części Dzięki wspaniałej stronie internetowej moto możesz kupić tanio części Ford Puma wersja SX. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii Ford Puma to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Przedstawiciel firmy Bascar Bogusława Kabiesz oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Ford Puma?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Ford Puma zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz już, jakie części potrzebujesz? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Na stronie ogłoszeń Motoryzacyjnych MOTOGER.pl uzyskasz różne części Ford Puma lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Jeszcze dodatkowa informacja: pojemność silnika tego auta to 1700.0 z paliwem pb. Nadwozie w tym pojeździe to coupe. Zatem jest to Ford Puma wersja SX 1998, coupe 3-dw., 1.7 Manual (125 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Aha i jeszcze jedno, tutaj znajdziesz tanio części Ford Puma wersja SX. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Skorzystaj ze strony motoger.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. MOTOGER.pl serwis z darmowymi ogłoszeniami części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):