motoger MOTOGER facebook motoger

Ford Mondeo III na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Ford Mondeo III 2000-2005, Kombi, 1.8 Manual (125 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Mondeo wersja III

rok: 2000-2005
silnik: 1.8 Manual (125 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
samochód Ford Mondeo MK3 1.8 benz 2003r

Podobne auta na części Ford Mondeo wersja III:


Ford Mondeo wersja III na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Ford Mondeo wersja III. Już dawno mój mechanik uświadomił mnie, że większość części jest drogich i kosztownych, szczególnie oryginalne nowe i zamienniki, dlatego wolę korzystać z tanich oryginalnych części używanych. Dystrybutor części używek P.W.Auto-Complex zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Na tej stronie przedstawia samochód marki Ford Mondeo wersja III dostępne auto na części. Takie autko ma tutaj części używane wystawione na sprzedaż. Na witrynie MOTOGER uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Ford Mondeo wersja III. Czy potrzebna Ci cześciowo karoseria Ford Mondeo to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Sprzedający P.W.Auto-Complex charakteryzuje się bardzo wysoką jakością obsługi klienta i szerokim asortymentem części.
Jak kupić części do Ford Mondeo?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Ford Mondeo to najwyższy czas, abyś zadzwonił do niniejszego sprzedawcy, kontakt powyżej z lewej. Masz wiedzę, które części są Tobie potrzebne? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Najlepsze miejsce z częściami używanymi MOTOGER.pl do Ford Mondeo lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Zatem jest to Ford Mondeo wersja III 2000-2005, Kombi, 1.8 Manual (125 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Bym zapomniał, wyszukasz tu tanio części Ford Mondeo wersja III. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl internetowy serwis ogłoszeń części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):