Ford Focus I na części Pruchna

Auto na części Ford Focus I 2000, sedan 4-dw., 1.6 Manual (125 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Focus wersja I

rok: 2000
silnik: 1.6 Manual (125 KM)
nadwozie: sedan 4-dw.
kolor: Złoty
kod lakieru: -
przebieg: 1800000

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
FORD FOCUS 1.6 16V SEDAN NA CZĘŚCI,SILNIK I SKRZYNIA STAN BARDZO DOBRY

Podobne auta na części Ford Focus wersja I:


Ford Focus wersja I na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Ford Focus wersja I. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Ulubiony sprzedawca części używanych Bascar Bogusława Kabiesz zajmuje się sprzedażą części do samochodów w mieście Pruchna. W tym miejscu ma dostępny pojazd Ford Focus wersja I na części używane. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Tylko MOTOGER zaoferuje najlepsze części używane do Ford Focus wersja I. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Ford Focus to jesteś mistrzem poszukiwania części. Znana Firma Bascar Bogusława Kabiesz nie pozwala sobie na złe opinie i zawsze dba o kontakt z klientem dając bardzo wiele części używanych.
Jak kupić części do Ford Focus?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Ford Focus zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Naprawdę wiesz, które klamoty są Tobie niezbędne? Wpisz części, które pragniesz otrzymać, a wtedy sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Mnóstwo części używanych MOTOGER.pl do Ford Focus lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1600.0 i wlano do silnika pb. Nadwozie tego pojazdu sedan. Zatem widzimy w tym miejscu Ford Focus wersja I 2000, sedan 4-dw., 1.6 Manual (125 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Aha, wiesz, że wyszukują tutaj tanie części Ford Focus wersja I. Nie możesz znaleźć części do innych modeli? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):