Ford Fiesta IV na części Pruchna

Auto na części Ford Fiesta IV 1996-2000, Hatchback 3-dw., 1.25 CTX (74 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Fiesta wersja IV

rok: 1996-2000
silnik: 1.25 CTX (74 KM)
nadwozie: Hatchback 3-dw.
kolor: Inny
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
NA CZESCI

Podobne auta na części Ford Fiesta wersja IV:


Ford Fiesta wersja IV na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do Ford Fiesta wersja IV. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Sprzedający części używane Bascar Bogusława Kabiesz sprzedaje części do samochodów w miejscowości Pruchna. W tym miejscu ma dostępny pojazd Ford Fiesta wersja IV podzielone na części. Te cacko wystawił sprzedawca na pojedyncze części do wykorzystania dalej. Na witrynie MOTOGER uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Ford Fiesta wersja IV. Gdy będziesz szukał części karoserii Ford Fiesta to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Przedstawiciel firmy Bascar Bogusława Kabiesz zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Ford Fiesta?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Ford Fiesta to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Nigdzie indziej tylko MOTOGER.pl kup różne części do Ford Fiesta lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Zatem przedstawiamy to Ford Fiesta wersja IV 1996-2000, Hatchback 3-dw., 1.25 CTX (74 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Ford Fiesta wersja IV. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):