motoger MOTOGER facebook motoger

Fiat Punto III na części pruchna

Auto na części Fiat Punto III 2005-2012, Grande Punto hatchback 3-dw., 1.4 Manual (77 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Fiat Punto wersja III

rok: 2005-2012
silnik: 1.4 Manual (77 KM)
nadwozie: Grande Punto hatchback 3-dw.
kolor: Niebieski
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ
spółdzielcza 8
43-523 pruchna

BOGUSŁAWA KABIESZ
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
samochód na czesci

Podobne auta na części Fiat Punto wersja III:


Fiat Punto wersja III na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do Fiat Punto wersja III. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Sprzedający części używane BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ prowadzi sprzedaż tradycyjną i wysyłkową części w miejscowośc pruchna. Na tej stronie przedstawia samochód marki Fiat Punto wersja III na części używane. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Dzięki serwisowi MOTOGER znajdziesz tu części do twojego Fiat Punto wersja III. Jeśli potrzebujesz części karoserii Fiat Punto jesteś właśnie tam gdzie miałeś być. Przedstawiciel firmy BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ jest najbardziej cenionym na rynku sprzedawcą, dba o kontakt z klientem i oferuje mnóstwo części .
Jak kupić części do Fiat Punto?
Gdy tylko potrzeba Ci używanych części do Fiat Punto zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Napisz nazwy części na górze, które potrzebujesz, a dystrybutor BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ pruchna zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. Mnóstwo części używanych MOTOGER.pl do Fiat Punto lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Dlatego przedstawiamy tutaj Fiat Punto wersja III 2005-2012, Grande Punto hatchback 3-dw., 1.4 Manual (77 KM) w pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 i w soboty w godz. 08:00-12:00. Koszt 4,92 PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Czyżbyś chciał uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Fiat Punto wersja III. Poszukujesz zdecydowanie innych modeli i roczników? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2023. MOTOGER.pl