motoger MOTOGER facebook motoger

Fiat Punto I na części ŚREM

Auto na części Fiat Punto I 1993-1999, Hatchback, 1.1 Manual (55 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Fiat Punto wersja I

rok: 1993-1999
silnik: 1.1 Manual (55 KM)
nadwozie: Hatchback
kolor: Zielony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny


Fiat Punto wersja I na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do Fiat Punto wersja I. Powszechnie znany jest fakt, że części do samochodów są cholernie drogie niezależnie czy oryginalne lub zamienne, ale tutaj można zdobyć w super cenie części używane. Sprzedający części używane PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI sprzedaje części do samochodów w miejscowości ŚREM. W niniejszym miejscu oferuje Fiat Punto wersja I calutki gotowy na części. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Darmowy Serwis ogłoszeń części używanych ma wielką bazę części do Fiat Punto wersja I. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii Fiat Punto to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Znany wszystkim oferent PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ma na swoim koncie obsługę bardzo bardzo wielu klientów wysokim standardzie obsługi i sprzedaje mnóstwo części używanych.
Jak kupić części do Fiat Punto?
Musisz wiedzieć, że gdy potrzeba Ci części do Fiat Punto to najlepiej zadzwonić do sprzedawcy, którego dane telefoniczne są dostępne u góry tej witryny. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. W serwisie MOTOGER.pl zdobędziesz wiele części do Fiat Punto lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Także jak wiadomo będzie to Fiat Punto wersja I 1993-1999, Hatchback, 1.1 Manual (55 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w soboty w godz. 8:00-12:00. Koszt 4,92 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę nie wiesz, o co tutaj chodzi? Dzwoń na infolinię 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Fiat Punto wersja I. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2020. MOTOGER.pl