motoger MOTOGER facebook motoger

Fiat Panda II na części pruchna

Auto na części Fiat Panda II 2003-2011, Hatchback 5-dw., 1.1 Manual (54 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Fiat Panda wersja II

rok: 2003-2011
silnik: 1.1 Manual (54 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: Czerwony
kod lakieru: -
przebieg: 220000

SPRZEDAWCA

BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ
spółdzielcza 8
43-523 pruchna

BOGUSŁAWA KABIESZ
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
samochód na części ,silnik ok, skrzynia ok

Podobne auta na części Fiat Panda wersja II:


Fiat Panda wersja II na części
Niesamowite jest to miejsce, bo znajdziesz tutaj wszystkie części używane do Fiat Panda wersja II. Już dawno mój mechanik uświadomił mnie, że większość części jest drogich i kosztownych, szczególnie oryginalne nowe i zamienniki, dlatego wolę korzystać z tanich oryginalnych części używanych. Ten wyjątkowy sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ sprzedaje części do samochodów w miejscowości pruchna. W niniejszym miejscu oferuje Fiat Panda wersja II cały na części. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Fiat Panda wersja II. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Fiat Panda to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Ulubione sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ charakteryzuje się bardzo wysoką jakością obsługi klienta i szerokim asortymentem części.
Jak kupić części do Fiat Panda?
Gdy chcesz kupić różnorakie części do Fiat Panda to najwyższy czas, abyś zadzwonił do niniejszego sprzedawcy, kontakt powyżej z lewej. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ pruchna spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Możesz w MOTOGER.pl kupić różne części do Fiat Panda lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Także jak wiadomo będzie to Fiat Panda wersja II 2003-2011, Hatchback 5-dw., 1.1 Manual (54 KM) w pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 i w soboty w godz. 08:00-12:00. Koszt 4,92 PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Wybierz nas i telefonuj na 703 703 033 (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Fiat Panda wersja II. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis motoger.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. MOTOGER.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2023. MOTOGER.pl