motoger MOTOGER facebook motoger

Fiat Croma II na części pruchna

Auto na części Fiat Croma II 2008-2011, Kombi, 1.9 cdti

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Fiat Croma wersja II

rok: 2008-2011
silnik: 1.9 cdti
nadwozie: Kombi
kolor: Inny
kod lakieru: -
przebieg: 220000

SPRZEDAWCA

BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ
spółdzielcza 8
43-523 pruchna

BOGUSŁAWA KABIESZ
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na MOTOGER.pl

Opis pojazdu:
samochód na czesci

Podobne auta na części Fiat Croma wersja II:


Fiat Croma wersja II na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Fiat Croma wersja II. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Dystrybutor części używek BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ może sprzedać Tobie części używane w pruchna. W tym momencie sprzeda Ci Fiat Croma wersja II gotowy na części. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Fiat Croma wersja II. Jeśli potrzebujesz części karoserii Fiat Croma to znalazłeś się w najlepszym miejscu w internecie. Sprawdzony sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Fiat Croma?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Fiat Croma to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Masz wiedzę, które części są Tobie potrzebne? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca BASCAR BOGUSŁAWA KABIESZ pruchna zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. Jedyny taki serwis MOTOGER.pl gdzie kupisz części do Fiat Croma lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. A więc mamy przyjemność prezentować to Auto Fiat Croma wersja II 2008-2011, Kombi, 1.9 cdti w pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 703 033
(Koszt 4,92 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 i w soboty w godz. 08:00-12:00. Koszt 4,92 PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 4,92 PLN brutto/min), aby omówić z MOTOGER potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Bym zapomniał, wyszukasz tu tanio części Fiat Croma wersja II. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Sprawdź motoger.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. MOTOGER.pl największa w Polsce giełda części samochodowych używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):
Copyright © 2023. MOTOGER.pl